تکواندو اصفهان

تورنمنت بين المللي تكواندو اردن ؛يك طلا ، 3 نقره و 3 برنز براي نمايندگان ايران

هيات تكواندو اصفهان و هيات تكواندو اسلامشهر كه به نمايندگي از ايران در تورنمنت بين المللي اردن شركت دارد موفق شده يك طلا ، 3 نقره و 3 برنز را در اين مسابقات كسب نمايد .

در رده سني جوانان بزرگسالان  ايمان حيدري از هيات تكواندو اسلامشهر مدال طلا را از آن خود كرد ، داود عبدالرضايي از هيات تكواندو اصفهان مدال نقره را برگردن آويخت و آرش قديمي از هيات تكواندو اسلامشهر مدال برنز را از آن خود كرد .

اين رقابتها امروز ادامه مي يابد .

در تورنمنت بين المللي اردن 800 تكواندوكار از  12 كشور حضور دارند در رده سني نوجوانان ياشار محمدي و سيد فرزاد حسيني از هيات تكواندو اصفهان مدال نقره را كسب كردند ، علي الهي از هيات تكواندو اصفهان و سعيد اكبري از هيات تكواندو اسلامشهر به مدال برنز رسيدند .




+ نوشته شده در  ساعت   توسط   | 

هيات تكواندو اصفهان براي شركت در تورنمنت بين المللي جام الحسن اردن دوشنبه راهي امان مي شود .

به گزارش خبرگزاری تکواندو ایران: هيات تكواندو اصفهان براي شركت درپنجمين دوره تورنمنت بين المللي جام الحسن اردن با تركيب عليرضا غيور (سرپرست) ، هدايت اله حقيقي (مدير تيم) ، اكبر سعيدي زاده (سرمربي ) ، داود عبدالرضايي (مربي) ، عليرضا موسوي (پزشك) ، محمد كشاني (داور ) و علي حسيني ، ميلاد سنمار ، رسول سلطاني ، مجتبي رضايي ، سهراب جنتي ، ميثاق رستم زاده ، سجاد بهزادي ، محمد جواد شفيع زاده ، سيد فرزاد حسيني ، ياسر محمدي و مصطفي خردمند (بازيكنان) راهي اين مسابقات مي شود .

اين رقابتها در روز 28 مهرماه آغاز مي گردد .


+ نوشته شده در  ساعت   توسط   | 

ليگ تكواندو نونهالان با قهرماني تيم جوانه خاتمه يافت

هفته هفتم و اختتاميه ليگ تكواندو نونهالان (جام شكوفه ها) جمعه 23 مهر ماه در خانه تكواندو برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تکواندو ایران: در هفته هفتم نتايج بدست آمده به شرح ذيل است : مقاومت اصفهان5 – 5 هيات تكواندو قزوين

منتظران مهدي (عج)7 – 3 سرعت فيلتر تهران

مجتمع جوانه2  - 8 هيات تكواندو بوشهر

سبزليو كرج3 – 7  دالاهو كرج

در پايان مجتمع ورزشي جوانه با 16 امتيازمقام اول را كسب كرد ، هيات تكواندو بوشهر با 15 امتياز در جاي دوم ايستاد ، تيمهاي مقاومت اصفهان و هيات تكواندو قزوين با 14 امتياز مشتركا به مقام سوم رسيدند.

بهترين ها :

بهترين داور :  حسين شادمان از فارس

بهترين داور هفته هفتم : مهدي اسكندري از مازندران

بهترين مربي : حسنيعلي نعيمي از مجتمع جوانه وسعید رمضاني از اصفهان

بهترين سرپرست : عباس فروغي از سرعت فيلتر

تيم منتخب اخلاق : منتظران المهدي (عج)

فني ترين بازيكن : سيد وحيد آشنا از بوشهر


http://www.iritf.org.ir/photo/18apol45c360000.jpg

+ نوشته شده در  ساعت   توسط   | 

تيم ايران در مسابقات جهانی پومسه مكان چهارم را بدست آورد

تيم ملي پومسه كشورمان در پنجمين دوره رقابتهاي جهاني پومسه ازبكستان عنوان چهارمي را كسب كرد .

به گزارش خبرگزاری تکواندو ایران : در خاتمه اين رقابتها تيم ايران با كسب يك مدال طلا ، 5 نقره و 5 برنز عنوان چهارمي را بدست آورد . كره با كسب 9 مدال طلا و 2 دو مدال برنز بر سكوي نخست ايستاد ، ويتنام با 2 طلا و يك نقره و تركيه با 2 مدال طلا و 4 برنز به ترتيب دوم و سوم شدند .

نتايج بدست آمده به شرح ذيل است :

رده سني14 تا 18 سال مردان ، مهدي جمالي فشي – برنز

رده سني 14 تا 18 سال بانوان ، بهاره قادريان – برنز

رده سني 19 تا 30 سال مردان ، علي نادعلي – نقره

رده سني 19 تا 30 سال بانوان ، مهسا مرداني – نقره

رده سني 31 تا 40 سال مردان ، محمد تقي حاتمي – برنز

رده سني 31 تا 40 سال بانوان ،‌ فاطمه اسدپور – پنجم

رده سني 41 تا 50 سال مردان ، هادي تركشوند – نقره

رده سني 41 تا 50 سال بانوان ، زهرا افتخاري – هشتم

رده سني 51 تا 60 سال مردان ، علي براري – پنجم

تيم 2 نفره مرد و زن (اكبر فروزان – فاطمه روشن ) – برنز

تيمي 19 تا 30 سال مردان ، (علي نادعلي ، اكبرفروزان و ميلاد يعقوبي) – برنز

تيمي 19 تا 30 سال بانوان ، (گلثوم مدد خاني ، نسترن ملكي و مهسا مرداني ) – نقره

تيمي بالاي 35 سال مردان (سيد حسن زاهدي ، احمد اخلاقي و محمد تقي حاتمي ) – نقره

تيمي بالاي 35 سال بانوان (زهرا افتخاري ، بدري اسدي و مهناز مرداني ) – طلا   .

تيم ملي پومسه كشورمان درساعت 23:30 امشب وارد تهران مي شود .


+ نوشته شده در  ساعت   توسط   | 

ليگ دسته يك تكواندو نوجوانان کشور- یک برد و یک باخت برای تیم تکواندو مقاومت اصفهان

هفته سوم و چهارم از مرحله دوم رقابتهاي ليگ دسته يك نوجوانان جمعه 16 مهر ماه به ميزباني زنجان برگزار شد .

به گزارش خبرگزاری تکواندو ایران  :



درپايان هفته چهارم رهروان شهيد عطايي زنجان با 12 امتياز در صدر ايستاد ، مقاومت اصفهان با 9 امتياز در مكان دوم قرار گرفت و سارونه اروميه با 7 امتياز سوم شد .

نتايج بدست آمده در هفته سوم و چهارم به شرح ذيل است : (هيات تكواندو تبريز 6 – 4 هيات تكواندو اسلام آباد غرب ) ، (هيات تكواندو كرمانشاه 6- 4 ايده آفرينان انقلاب سقز) ، (رهروان شهيد عطايي زنجان 6- 4 مقاومت اصفهان) ، (سارنه اروميه 5- 5 هيات تكواندو سقز) ، (ايده آفرينان انقلاب سقز يك – 9 مقاومت اصفهان ) ، (رهروان شهيد عطايي زنجان 7- 3 هيات تكواندو تبريز) ،‌(سارونه اروميه 6- 4 هيات تكواندو اسلام آباد غرب ) و (هيات تكواندو كرمانشاه 2- 8 هيات تكواندو سقز) .

بهترينهاي هفته عبارتند از:

بهترين سرپرست : اسماعيل شاه محمدي از ايده آفرينان انقلاب سقز

بهترين مربي : محمد علوي از رهروان شهيد عطايي زنجان

بهترين داور : فردين محمد علي نژاد از مازندران

فني ترين بازيكن : حميد رضا افشاري از رهروان شهيد عطايي زنجان

فني ترين تيم : رهروان شهيد عطايي زنجان

تيم منتخب اخلاق : هيات تكواندو سقز

بازيكن منتخب اخلاق : فرزاد فيضي هيات تكواندو تبريز  

.

+ نوشته شده در  ساعت   توسط   | 

مسابقات انتخابی پومسه تکواندو بانوان اصفهان

خبرگزاری تکواندو اصفهان
به گزارش آزاده امینی روابط عمومی هیئت تکواندو استان اصفهان
هیئت تکواندو استان (بانوان ) در نظر دارد یک دوره مسابقات انتخابی پومسه (فرم) تکواندو را در تاریخ 30/7/89 در سالن شهید قورچانی با شرایط ذیل برگزار نماید.
1-رعایت حجاب اسلامی الزامیست
2-مسابقات به صورت انفرادی و تیمی 3و5 نفره برگزار میگردد
3-مسابقات در رده کمربند مشکی دان 1،2،3،4 برگزار میگردد
4- داشتن کارت بیمه ورزشی الزامی میباشد
5-ارائه معرفینامه از باشگاه ومربی مربوطه به هیئت استان
6-ارائه یک قطعه عکس - کپی شناسنامه-اصل حکم - کد اطلاعات آمار-کارت بیمه ورزشی
مبلغ ورودی مسابقات : مسابقات انفرادی 50000 ریال ، تیمی 3 نفره 120000 ریال و تیمی 5 نفره 150000 ریال ، همچنین مبلغ 5000 ریال جهت صدور کارت ( واریز به شماره حساب هیئت تکواندو استان اصفهان 1000541/65)
7-ذکر نام مربی الزامی است
8-پوشش ورزشی برای کوچ الزامی است
9- رده سنی زیر 14 سال -متولدین 11/10/75 به بالا
10- رده سنی 14 تا 18 سال - متولدین 11/10/71 الی 10/10/75
11-رده سنی 19 تا 30 سال - متولدین 11/10/59الی 10/10/71
12- دان 1و2 پومسه اجباری اول تگوک 5تا 7 - پومسه اجباری دوم تگوک 8 تا کومکانگ
13-دان 3 و 4 پوسه اجباری اول تگوک 6 تا 8 ، پوکسه اجباری دوم کوریو تا پیونگ وان
14- محل برگزاری مسابقات سالن شهید قورچانی
15-تاریخ ثبت نام شنبه 17/7/89 و سه شنبه 20/7/89 ساعت 9 الی 11 (سالن شهید قرچانی
16- برگزاری مسابقات جمعه 30/7/89 ساعت 8 صبح
17-موارد پیش بینی نشده متئاقبا اعلام خواهد شد

+ نوشته شده در  ساعت   توسط   | 

تیم تکواندو مقاومت اصفهان بازیهای خود را درهفته پنجم و ششم لیگ کشور با پیروزی پشت سر گذاشت

به گزارش خبرگزاری تکواندو ایران :

در هفته پنجم و ششم نتايج بدست آمده به شرح ذيل است : (سرعت فيلتر تهران 6- 4 دالاهو كرج) ، (مقاومت اصفهان 7- 3 سبزليو كرج) ، (هيات تكواندو بوشهر 6-4 هيات تكواندو قزوين) ، (منتظران مهدي (عج)2 – 8 مجتمع جوانه) ، (سرعت فيلتر تهران 2 – 8 هيات تكواندو قزوين) ، (مقاومت اصفهان 7- 3 هيات تكواندو بوشهر) ، (منتظران مهدي (عج) 5- 5 دالاهو كرج) و (مجتمع جوانه 7 – 3 سبزليو كرج ) .

در جدول رده بندي مجتمع جوانه تهران با 16 امتياز در صدر قرار دارد ، هيات تكواندو قزوين و مقاومت اصفهان با 13 امتياز در مكان دوم جاي دارند وهيات تكواندو بوشهر با 12 امتياز سوم است .

بهترينهاي هفته عبارتند از :

بهترين سرپرست : مهدي طاهر خاني از هيات تكواندو قزوين 

بهترين مربي : حسينعلي نعيمي از مجتمع جوانه و سعيد رمضاني از مقاومت اصفهان

بهترين داور : مرتضي افتخاري از تهران

فني ترين بازيكن : عرفان ساروقي از مجتمع جوانه و علي صادقي از مقاومت اصفهان

فني ترين تيم : مجتمع جوانه و مقاومت اصفهان

پرامتياز ترين تيم : مجتمع جوانه با 121 امتياز

تيم منتخب اخلاق : منتران مهدي (عج)

بازيكن منتخب اخلاق : علي خالقي از مجتمع جوانه و فرشاد خورسندي از مقاومت اصفهان .

+ نوشته شده در  ساعت   توسط   | 

تيم نمايش كره به اصفهان مي آيد

آزاده  امینی مسئول روابط عمومی هیئت تکواندو استان اصفهان با خبرگزاری تکواندو ایران اعلام داشتند که  تيم نمايش تايگرز كره براي اجراي 2 نمايش در تهران و اصفهان 20 مهر ماه وارد ايران مي شود .
اين تيم نمايشي كه با همكاري سفارت كره در تهران و به منظور بزرگداشت روز ملي كره و تحكيم دوستي بين 2 ملت به ايران سفر خواهد كرد ، پس از يك هفته راهي تركيه مي شود .

این گروه 20 نفره تایگرز قرار است 21 مهر ماه در خانه تكواندو تهران و 23 مهر در اصفهان در ساعت 8:30 صبح در سالن پیروزی به اجراي برنامه  بپردازد . 

+ نوشته شده در  ساعت   توسط   | 

اعزام 6 تکواندو کار اصفهانی به مسابقات جهانی پومسه

آزاده امینی مسئول روابط عمومی هیئت تکواندو استان اصفهان با خبرگزاری تکواندو ایران اظهار داشت : شش تکواندو کار اصفهانی برای شرکت در مسلبقات جهانی پومسه صبح روز دوشنبه 12 مهرماه به کشور ازبکستان اعزام گردیدند.
محمد تقی حاتمی دارنده دو نشان طلای رقابتهای جهانی پومسه ، در دو بخش تیمی بالای 35 سال و انفرادی رده سنی 31 تا 40 سال در این رقابتها شرکت میکنند .
میلاد یعقوبی در رده تیمی زیر 35 سال ، علی ناد علی در دو بخش انفرادی 19 تا 30 سال و در بخش تیمی زیر 35 سال ، هادی ترکاشوند در بخش انفرادی بالای 51 سال دیگر تکواندو کاران اصفهانی حاضر در این رقابتها هستند.
همچنین در بخش بانوان مهسا مردانی دارنده مدال نقره دور قبل این رقابتها در بخش انفرادی 19 تا 30 سال و تیمی زیر 35 سال و مهناز مردانی در بخش تیمی بالای 35 سال دو تکواندو کار اصفهانی شرکت کننده در این رقابتها هستند .
این رقابتها به مدت 4 روز در کشور ازبکستان برگزار میشود
.

+ نوشته شده در  ساعت   توسط   | 

برگزاری مسابقات چند جانبه تکواندو به میزبانی هیئت تکواندو منطقه 4

هیئت تکواندو شهرستان اصفهان - منطقه ۴ در نظر دارد مسابقات چند جانبه تکواندو در رده سنی نونهالان و خردسالان یادبود زنده یاد استاد مجتبی عبدالرضایی درتاریخ ۹/۷/۸۹ در سالن شهدای گمنام شهر بهارستان باشرایط زیر برگزار نماید :

۱-مسابقات به صورت آزاد برگزار میشود

۲- اوزان مسابقات ۳۰-۳۳-۳۶-۳۹-۴۲-۴۵-۴۸-۵۲-۵۶ و ۵۶+

۳-متولدین ۱۰/۱۱/۷۵ لغایت ۱۰/۱۱/۷۸  

۴-رده خردسالان در ۲ وزن ۲۶ و ۲۸ کیلو گرم برگزار میشود

۵- ورودی مسابقات ۳۰۰۰۰ ریال می باشد

۶- مدارک ثبت نام : کارت بیمه ورزشی - اصل شناسنامه ـ کد اطلاعات و آمار یا اصل حکم

۷-ثبت نام  ، وزن کشی و قرعه کشی صبح روز مسابقه در محل سالن انجام میگیرد

رسول متین فر

ریاست هیئت تکواندو منطقه ۴ شهر اصفهان

+ نوشته شده در  ساعت   توسط   | 

هفته چهارم و پنجم ليگ تكواندو نونهالان ؛4تيم به دور بعد صعود كردند


هفته چهارم و پنجم ازدور رفت رقابتهاي ليگ تكواندو نونهالان امروز يكشنبه 17 مرداد ماه در خانه تكواندو در حالی برگزار شد که اکبر سعیدی زاده مربی پیشکسوت اصفهان به عنوان بهترین سرپرست انتخاب شد.

*برای مشاهده ادامه مطالب بر روی سر تیتر بالا یا بر روی ادامه مطالب کلیک کنید*

جهت مشاهده اخبار روز های قبل و تاریخ برگزاری و نتایج مسابقات، آزمونها بر روی نوشته های پیشین و آرشیو  موضوعی کلیک کنید

 

 

 

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  ساعت   توسط   | 

هفته چهارم و پنجم ليگ نونهالان در ملاير برگزار شد

هفته چهارم وپنجم از دوررفت ليگ نونهالان جمعه 15 تير ماه درحالی در  ملاير برگزار شد که تیم تکواندو مقاومت اصفهان با اقتدار در صدر جدول قرار گرفت وسعید رمضانی به عنوان بهترین مربی و تیم مقاومت فنی ترین تیم انتخاب شد .

*برای مشاهده ادامه مطالب بر روی سر تیتر بالا یا بر روی ادامه مطالب کلیک کنید*

جهت مشاهده اخبار روز های قبل و تاریخ برگزاری و نتایج مسابقات، آزمونها بر روی نوشته های پیشین و آرشیو  موضوعی کلیک کنید

 

 

 

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  ساعت   توسط   | 

نتایج برگزاری مسابقات جوانان استان اصفهان

 مسابقات انتخابی جوانان استان اصفهان در روز جمعه با ۱۴۸ شرکت کننده در خانه بسکتبال برگزار شد

*برای مشاهده ادامه مطالب بر روی سر تیتر بالا یا بر روی ادامه مطالب کلیک کنید*

جهت مشاهده اخبار روز های قبل و تاریخ برگزاری و نتایج مسابقات، آزمونها بر روی نوشته های پیشین و آرشیو  موضوعی کلیک کنید

 

 

 

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  ساعت   توسط   | 

برتری تیم تکواندو مقاومت اصفهان در لیگ کشور

نتایج تیمهای اصفهانی در لیگ کشورهفته چهارم و پنجم که در استان همدان شهرستان ملایر برگزار شد.

*برای مشاهده ادامه مطالب بر روی سر تیتر بالا یا بر روی ادامه مطالب کلیک کنید*

جهت مشاهده اخبار روز های قبل و تاریخ برگزاری و نتایج مسابقات، آزمونها بر روی نوشته های پیشین و آرشیو  موضوعی کلیک کنید

 

 

 

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  ساعت   توسط   | 

يوسف کرمي درگفت وگو با آريا

رشته هاي المپيکي مورد توجه همه کشورها است

*برای مشاهده ادامه مطالب بر روی سر تیتر بالا یا بر روی ادامه مطالب کلیک کنید*

جهت مشاهده اخبار روز های قبل و تاریخ برگزاری و نتایج مسابقات، آزمونها بر روی نوشته های پیشین و آرشیو  موضوعی کلیک کنید



ادامه مطلب
+ نوشته شده در  ساعت   توسط   | 

مسابقات المپیک نوجوانان- سنگاپور

مصاف 2 تکواندوکار ایران در روز نخست بازیها

*برای مشاهده ادامه مطالب بر روی سر تیتر بالا یا بر روی ادامه مطالب کلیک کنید*

جهت مشاهده اخبار روز های قبل و تاریخ برگزاری و نتایج مسابقات، آزمونها بر روی نوشته های پیشین و آرشیو  موضوعی کلیک کنید

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  ساعت   توسط   | 

شهرداری منطقه 12 استان تهران مسابقات آزاد کیوروگی برگزار میکند

شهرداری منطقه 12 استان تهران در نظر دارد روز جمعه 15 اردیبهشت ماه یکدوره مسابقات آزاد کیوروگی در سالن پناهی برگزار نماید.

*برای مشاهده ادامه مطالب بر روی سر تیتر بالا یا بر روی ادامه مطالب کلیک کنید*

جهت مشاهده اخبار روز های قبل و تاریخ برگزاری و نتایج مسابقات، آزمونها بر روی نوشته های پیشین و آرشیو  موضوعی کلیک کنید


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  ساعت   توسط   | 

لیگ پسران خردسال پایتخت به ایستگاه چهارم رسید

هفته های سوم و چهارم پنجمین دوره لیگ پسران خردسال تکواندو پایتخت روز جمعه 15 مرداد ماه در خانه تکواندو پایتخت برگزار میشود.

*برای مشاهده ادامه مطالب بر روی سر تیتر بالا یا بر روی ادامه مطالب کلیک کنید*

جهت مشاهده اخبار روز های قبل و تاریخ برگزاری و نتایج مسابقات، آزمونها بر روی نوشته های پیشین و آرشیو  موضوعی کلیک کنید

 

 

 

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  ساعت   توسط   | 

مسابقات قهرمان كشوري نونهالان ؛دختران تهران قهرمان شدند

مسابقات قهرمان كشوري نونهالان دختر چهارشنبه 13 مرداد ماه در در خانه تكواندو برگزار شد و استان تهران مقام قهرماني را بدست آورد .

*برای مشاهده ادامه مطالب بر روی سر تیتر بالا یا بر روی ادامه مطالب کلیک کنید*

جهت مشاهده اخبار روز های قبل و تاریخ برگزاری و نتایج مسابقات، آزمونها بر روی نوشته های پیشین و آرشیو  موضوعی کلیک کنید

 

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  ساعت   توسط   | 

سایپا در لیگ برتر تکواندو تیمداری می کند

باشگاه سایپا به منظور حضور در رقابتهای لیگ برتر تکواندو کشور، اعلام آمادگی کرد.

*برای مشاهده ادامه مطالب بر روی سر تیتر بالا یا بر روی ادامه مطالب کلیک کنید*

جهت مشاهده اخبار روز های قبل و تاریخ برگزاری و نتایج مسابقات، آزمونها بر روی نوشته های پیشین و آرشیو  موضوعی کلیک کنید



ادامه مطلب
+ نوشته شده در  ساعت   توسط   |